Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Rataje Karskie - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Dąbrowa Tarnowska

Czernia,Dąbrowa Tarnowska(Rataje Karskie + 20 km)

1 920 000 zł230 m² 8 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż komfort i funkcjonalność w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Leśnej z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bosowice

Bosowice(Rataje Karskie + 24 km)

2 888 000 zł540 m² 5 774,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:41 500 m²

Niezwykła okazja do nabycia: zabytkowego XIX-wiecznego Dworu wraz z całą posiadłością, czyli z ponad 4h Zespołem Parkowo-Dworskim! Nabywca nie płaci podatku ani prowizji! dwór bosowice:.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska(Rataje Karskie + 20 km)

3 200 000 zł330 m² 9 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:27 607 m²

Jedyna taka nieruchomość na rynku W powiecie dąbrowskim - rezydencja na trzech hektarach. "wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi" - raj na ziemi dla miłośników zieleni I otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Nieczajna Górna

Nieczajna Górna(Rataje Karskie + 19 km)

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom szkieletowy w Nieczajnej Górnej gotowy do zamieszkania! Lokalizacja: nieczajna Górna, zaledwie 2 km od Dąbrowy Tarnowskiej, dogodny dojazd drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ostrówek

Ostrówek(Rataje Karskie + 25 km)

160 000 zł147 m² 1 088,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Ostrówek gmina Gawłuszowice , przy drodze gm. asfaltowej , w pierwszej linii zabudowy. Działka o powierzchni 20 arów o wymiarach dł.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Olesno(Rataje Karskie + 18 km)

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż W oleśnie! gotowy do zamieszkania! Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania! - Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dąbrowa Tarnowska(Rataje Karskie + 20 km)

525 000 zł120 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Dom Z potencjałem! blisko centrum miasta - dąbrowa tarnowska! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom położony blisko centrum miasta, o powierzchni użytkowej o k. 120 m2. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Solec-Zdrój

Solec-Zdrój(Rataje Karskie + 12 km)

819 000 zł210 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nieruchomość Z potencjałem W uzdrowiskowej miejscowości solec-zdrój, w powiecie buskim, woj. Świętokrzyskie. Oferujemy do sprzedaży przestronny i wyposażony dom, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubasz

Lubasz(Rataje Karskie + 5 km)

1 850 000 zł620 m² 2 983,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:30 800 m²

Oferujemy do sprzedaży zespół parkowo-pałacowy O powierzchni 620 M , położoną na działce O powierzchni 3,08 ha W miejscowości lubasz, gmina szczucin. Nieruchomość: rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Rytwiany(Rataje Karskie + 24 km)

160 000 zł210 m² 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 124,2 m2 (powierzchni całkowitej ok. 210 m2) , zlokalizowany w Rytwianach, gm. Staszów. Dom podzielony na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rataje Karskie

Rataje Karskie,świętokrzyskie

158 000 zł180 m² 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedam domek po kapitalnym remoncie w domku tym znajdują się 3 pokoje duza kuchnia i łazienka oraz duzy przedpokój.Na poddaszu mozna jeszcze zrobic ok 60 m ale to juz we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rataje Karskie

Rataje Karskie,świętokrzyskie

139 000 zł180 m² 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedstawiam dom do sprzedazy po kapitalnym remoncie który został przeprowadzony W 2014 R W domu tym znajduja się 3 pokoje 1 duża kuchnia łazienka oraz bardzo duzy przedpokój W sumie ok.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij